Těsně před Vánocemi přišel o svého bratra

Kdysi byli bratři Jandové jako tři mušketýři, dnes zbyli dva, kteří jsou nadosmrti rozkmotření. S kytaristou Slávkem Jandou (68) se kapelník Olympicu Petr Janda (78) a saxofonista Jiří (†79) před lety rozešli poté, co je ošidil o podíl na pražském činžáku.

Teď nejstarší bratr zemřel, což je pro Petra těžká rána. Osudným se mu stal zlořečený virus Covid-19, jehož jsou oba bohužel typickou „cílovkou“. Zatímco se lídr Olympicu pečlivě chránil, a v roušce prý dokonce i spal, jeho starší bratr měl smůlu.

Také vás může zajímat ...

Již deset let byl navíc na vozíku, před dvěma lety překonal mrtvici. „Mluvil jsem s ním před pár dny, sotva chudák sípal,“ řekl se slzami v očích nestor českých rockerů .

Sám vůbec nevychází z domu, ať už vládne stupeň tři, nebo čtyři, a nesnáší přirovnávání viru k „chřipečce“. Není třeba pochybovat, že u Jandů jedí vitaminy se zinkem a živí se zeleninou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama