Tetování překáží Iloně Svobodové v práci!

Své záliby se kvůli Ulici nevzdá

Během natáčení Ulice jí musejí maskéři její kérky schovávat pod make-up.

Představitelka Jitky Farské ze seriálu Ulice ILONA SVOBODOVÁ (56) našla zalíbení v tetování. Někdo nad její vášní kroutí s nepochopením hlavou, jiní jí fandí, že se i ve svém věku nebojí experimentovat. Herečce je prý jedno, co si o její netradiční zálibě lidé myslí, ona je spokojená a cítí se takhle dobře.

A jako důkaz, že to myslí vážně a nehodlá se nechat svázat zažitými předsudky o dámě v letech, rozhodla se svoji sbírku tetování ještě rozšířit. Kamarádka Svobodové JANA SOVÁKOVÁ (40) tak seriálové hvězdě ozdobila paži „trvalým náramkem“. Jak ale herečka přiznala, inkoustové obrázky jí poněkud komplikují práci.

Zejména během natáčení Ulice.

Plánuje si další

Také vás může zajímat ...

„U milostných scén mi maskéři musí tetování zalíčit. Někdy jim to ale nejde úplně zakrýt a vypadá to pak jako modřina,“ svěřila se Svobodová. Kvůli práci ale rozhodně s tetováním přestat nehodlá. Naopak, dokonce si plánuje další. Ráda by ještě propojila vytetované pavouky na noze a na zádech nějakým dalším obrázkem.

Kérka by se jí tak táhla téměř přes celé tělo!

Dracula premiera
A v dohlednu plánuje herečka mnohem větší tetování!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...