Těžce bojuje s anorexií

Vypadá to, že herečka Angelina Jolie (43) má namále. V poslední době totiž obletěly svět fotografie, na kterých je jasně vidět, že slavná kráska těžce bojuje s anorexií. Své podvyživené tělo se exmanželka Brada Pitta (54) sice snaží halit do volných šatů, z těch ale přesto vykukují její vychrtlé ruce a kostnaté nohy.

Také vás může zajímat ...

Podle některých serverů dokonce váží pouhých 34 kilogramů! Všichni tak mají jasno: Angelina je na tom opravdu zle a je jen otázkou času, kdy zkolabuje. Můžeme jen doufat, že si slavná herečka dá konečně říct a začne se co nejdřív léčit.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...