Těžce závidí své mamince!

To, že je Jiřina Bohdalová (89) na svůj věk až neobyčejně čilá, je velmi dobře známo. A to nejen po fyzické stránce, ale i po té mentální. Nedávno se její dcera Simona Stašová (65) přiznala, že je její paměť naprosto neuvěřitelná a naučit se sebevětší text jí stále nedělá žádné problémy.

To samé ale bohužel nemůže říct Simona. Ačkoli je o několik desítek let mladší, sama začíná pociťovat, že už to není takové, jaké to bývalo. Čas od času se jí má stávat, že jí vypadne text.

Také vás může zajímat ...

A to přímo na jevišti! Stašová je sice, jak už několikrát přiznala, velkou trémistkou, avšak své repliky si většinou dokonale pamatuje. Tedy až donedávna. Při jednom divadelním představení měla najednou v půlce věty černo před očima a nevěděla, jak dál.

Poslední dobou má často bojovat s pamětí

Naštěstí se jí to ale podařilo zahrát pořádně do autu. Divákům se na rovinu se svým problémem svěřila, odešla do zákulisí, kde jí však text zase najednou naskočil. A lidé byli nadšení, mysleli si totiž, že to byla součást představení. Snad šlo jen o chvilkový výpadek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...