Těžce zkoušený osudem! Podrží ho láska?

Když se herec ze Slunečné po mnoha letech rozvedl, věřil, že už bude lépe. Přišel ale o vše!

Zažil bezpochyby lepší roky než ten loňský. Slovenský herec Maroš Kramár (61) se tím ani netají.

Krom toho, že mu prodělává jeho vlastní divadlo, mu zemřel milovaný tatínek, byl nařčen ze sexuálního harašení a dcera se vykašlala na školu. Nakonec ho dorazil podvod, který ho připravil o peníze.

Také vás může zajímat ...

Natáčení seriálu Slunečná a oblíbeného pořadu Zázraky přírody ho naštěstí finančně drží nad vodou. A v soukromí jeho mladá láska Ina Oravcová (42), manažerka jeho Divadla Vo veži.

Jinak by se už musel herec Maroš Kramár (61) opravdu zbláznit. Není se co divit, že herec rok 2020 vnímá jako nejhorší. Padala na něj jedna katastrofa za druhou!

Smrt milovaného tatínka ho zasáhla

Jako mnoho dalších známých osobností poznal i Kramár, co dokážou hackeři. Napadli jeho účet a snažili se z jeho fanoušků vylákat peníze a platební karty. To by asi herec bez problémů přežil. Podvodníci si ale vybrali nejnechutnější chvíli.

Vydávali se za slavného herce krátce poté, co mu zemřel milovaný tatínek. Ten se sice dožil úctyhodného věku 92 let, ale herec to těžce nesl. „Dnes jsme se rozloučili s mým milovaným tatínkem. Byl to úžasný člověk.

Budu moc rád, když mu věnujete tichou vzpomínku a zapálíte svíčku na jeho památku. Děkuji!“ napsal tehdy na svém Instagramu a k příspěvku připojil fotografii se svým otcem. Krom rodinné ztráty musel loni řešit i kauzu kolem údajného sexuálního obtěžování.

Na konci zábavního pořadu Inkognito, který uvádí, jsou vždy odvysílány nepovedené záběry z natáčení, při nichž se diváci mají bavit. Jeden z nich ale vzbudil pořádný rozruch!

Nejsem žádný úchyl!

Moderátor si laškovně sáhl na zadek maskérky, která ho líčila. Na záběrech ji pohladil prstem po zadečku. „Klídek,“ říká mu na to jeho údajná „oběť“, maskérka Martina, se kterou herce pojí kamarádské vztahy, a usmívá se. A i když ona sama tvrdí, že jí to nevadilo, strhla se proti němu vlna nevole.

„Ve kterém vesmíru je normální se takto chovat? Co si to dovoluje?“ ptaly se rozzuřené ženy a nechápaly, že zrovna toto choulostivé video prošlo přes střihače, režiséra i televizi, která to odvysílala. „Já se nemám za co omlouvat,“ brání se Kramár.

„Proti obtěžování bojuji dlouhá léta. Jsem pro to, aby měly ženy stejná práva, příležitosti, platy, pro mě je člověk jako člověk,“ dodal herec. Jeho další známá, maskérka Veronika Šorfová (38), se herce zastala, vysvětlila, že podobné jednání je při jejich práci běžné.

„Takové věci se dějí maskérkám na place často,“ přiznala. To, že ji někdo osahával, se jí prý stalo mnohokrát.

„Většinou po zadku, po nohách. Někdy, když jsem nad nějakým hercem skloněná a líčím mu obličej, přitáhne si můj výstřih a podívá se do něj. To se děje často.

Sexy maskérka se ho zastala

„Ukaž, co máš za podprdu,“ řekne mi. Nemám velká prsa, takže je to neláká tolik. Ale kolegyně, která je má větší, to zažívá každou chvíli,“ popisuje chování některých herců maskérka s tím, že výrobu pořadů má ráda, protože je vždy zábava a s herci mají dobré vztahy.

Možná proto si někdo občas dovolí udělat něco, co je ve skupině kamarádů považováno jenom za veselý žert. „Nechci tím teď nic znevažovat, ale myslím si, že je ta situace zbytečně nafouklá!“ dodává.

Připravila ho o peníze?

K šedesátinám dostal Kramár od své manželky ruského původu Nataši Nikitinové (53) po dvacetiletém manželství rozvod, a to i přesto, že spolu mají tři děti. Tamaru (20),Timura (19) a Marka (12), které herec miluje. Rozvod pro něj nebyl lehký.

„Manželka je šikovná právnička. Je to vražedná kombinace, že je pěkná, chytrá, a navíc advokátka. Takže musím být hodný, jinak bych při rozvodu odešel s holým zadkem,“ říkával. Předpověděl si tak budoucnost?

Předmanželskou smlouvu dvojice neměla, protože na Slovensku tento institut nefunguje. Dá se prý udělat až po svatbě. „Ale která by potom souhlasila?“ říkával často v žertu, když ještě netušil, co přijde.

„Moje žena ale říká, že se nemusím bát, kdybych chtěl odejít, trenky mi nechá!“ Co za rozpadem vztahu stálo, není jisté, ale možná častá Marošova nepřítomnost doma. Sám se nazval Hodinovým tátou.

Peníze vylětěly komínem

Aby toho vzrušení nebylo málo, milovaná dcera se v létě rozhodla opustit studium biochemie v Anglii a dala se na pěveckou dráhu. Zahodila tak vzdělání, které jí milující otec dva roky financoval.

A poslední hercovy větší peníze prý vyletěly komínem, když špatně zainvestoval. „Přišel jsem o peníze, nejen kvůli Covidu, ale investoval jsem do špatné finanční společnosti,“ přiznává.

A tak je jasné, že je Maroš opravdu šťastný, že má minulý rok za sebou a že to s ním jeho láska Ina, o dost mladší manažerka divadla Pod věží, kterou si nedlouho po rozvodu našel, vydržela až do toho současného roku 2021. Snad ten už bude pro něj lepší…

Trapas! Zůstala nahá na chodbě

Že asi po rozvodu odešel s prázdnou, dokládá Kramárova oblíbená historka, která se datuje do počátku jeho vztahu s mladou přítelkyní Inou. „Když jsme se spolu přestěhovali do jednopokojového bytečku, přítelkyně chtěla, až odejdu do divadla, všechno umýt.

Čistila i vstupní dveře jen v kalhotkách. A dveře si zvenku zabouchla,“ vypráví herec, jakou ostudu si milenka uřízla. Zůstala na chodbě jen tak. „Zato ale s velkými prsy,“ zdůrazňuje herec a rád napodobuje, jak klepala na dveře sousedů a dožadovala se pomoci.

„Umíte si to představit?“ směje se. Asi těžko, protože je těžké si představit už jen to, že někdo myje zvenku vstupní dveře nahý…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama