Těžká krize kvůli exmanželovi

Prezentace nove kolekce obuvi Ecco Shape - Ecco boty Na Prikope

Není žádným tajemstvím, že Gabriela Partyšová (40) dlouhodobě touží po druhém miminku. Přece jenom její jediný syn Kristián (11) roste jako z vody a začíná svou m a m i n k u čím dále méně potřebovat.

Chtíč být dvojnásobným rodičem se dost možná v Gabriele umocňuje především v posledních týdnech. Svět totiž obletěla informace, že se její exmanžel Daniel Farnbauer (42) stal trojnásobným tatínkem a je pravděpodobné, že něco takového muselo Partyšovou pořádně zasáhnout.

Také vás může zajímat ...

Třeba se tak rozhodne být aktivnější v hledání nového partnera, přece jenom určitě jí ještě nějaký čas na případné druhé těhotenství zbývá a nemusí tak propadat beznaději, že v tomto ohledu už neexistuje naděje.

Není vyloučené, že jím bude třeba její trenér jógy Tomáš Strnad, který ač je zadaný, tak společně prý mají hezký, minimálně kamarádský vztah. Třeba tak brzy přeroste v něco důvěrnějšího..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...