Těžká potupa pro Gottovou

Není žádným tajemstvím, že vztah Ivany (41) a Karla Gotta (77) ležím mnohým lidem v žaludku. Jedním z mála, kdo se svou averzí vůči výrazně mladší manželce Mistra netají, je Milan Drobný (72).

A nejen to. Z jeho výroků je patrné, že má z Ivany Gottové upřímnou legraci a své omluvy nejspíš nemyslí ani trochu vážně.

Poslal jí přání k narozeninám

Přátelství Karla Gotta a Milana Drobného bylo sice ostrými spory výrazně narušeno, přesto nevyprchalo a oba zpěváci by ho rádi obnovili. Má to však háček, manželka Mistra nemůže údajně Drobného ani cítit.

Také vás může zajímat ...

Gott měl svého kamaráda navést, aby Ivaně poslal přání k narozeninám a pokusil se tak spor urovnat. Nebyl to však Milan Drobný, aby nepojal své blahopřání originálně jako vždy a záhy ho ještě neokomentoval způsobem, který musel mladou paní Gottovou zvednout doslova ze židle.

„Poslal jsem Ivaně k narozeninám kurýrem přáníčko, kde jsem napsal, že jsem se nechtěl plést do jejich vztahu, ale že jsem měl strach o Karlovo zdraví,“ začala celkem nevinně. Jenže pak pokračoval tím, že si myslí, že ho ovládá více, než je zdrávo, ale Karel mu vysvětlil, že to není pravda.

Čímž své přání nepochybně totálně zazdil a Ivanu jen ještě více rozzuřil. Později si navíc novinářům postěžoval, že Gottová se neobtěžovala ani poděkovat.

Povolí manželovi vycházky?

Za necelé dva měsíce se chystá Drobný oženit a co by to bylo za kamaráda, kdyby nepozval letitého přítele. Bohužel to zase okořenil svým typickým humorem. Drobný poslal na Bertramku pozvánku na svatbu, zda ji Gott ale přijme je ve hvězdách.

„Stále je to pro mne jeden z nejbližších kamarádů. Bude ovšem hodně záležet na tom, zda dostane vycházku,“ nechal se slyšet zpěvák, který si opět rýpnul do manželky Karla Gotta. Ta, pokud prý bude chtít, může přijít pochopitelně také.

Jestli nakonec Gottová dorazí nebo ne je zřejmě ve hvězdách, ovšem po tom, co si z ní dělá Drobný veřejně blázny, by s tím asi neměl moc počítat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...