Skončil na mizině

Herec Ivan Lupták (34), kterého diváci mohou pravidelně vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, prochází osudovou zkouškou svého vztahu.

Současná koronavirová pandemie ho totiž, jako většinu kolegů, připravila téměř o všechnu práci a vinou toho se dostal do finančních problémů. Štěstím v neštěstí pro něj je to, že na tuhle těžkou situaci není sám.

Také vás může zajímat ...
V Ordinaci si ho rychle divačky oblíbily

Před časem totiž veřejnosti přiznal, že už několik let žije s partnerem, jehož totožnost ale tají. Momentálně tak mají příležitost prověřit pevnost jejich vztahu a zjistit, zda si dovedou být oporou v dobrém i zlém.

Všichni Ivanovi fanoušci doufají, že jejich vztah je natolik silný, že těžkou situaci ustojí. Není totiž výjimkou, když se na oko silná partnerství rozpadnou právě ve chvíli, kdy jeden ztratí práci a stává se tak finančně závislý na své druhé polovičce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama