Těžké rozhodování pro Ivanu Jirešovou

Volila mezi dcerou a milencem

Ivana Jirešová řešila vážné rodinné dilema.

Začátek nového vztahu nebyl pro herečku IVANU JIREŠOVOU (38) vůbec jednoduchý. Nejenže si v té době procházela drsným rozvodem s muzikantem VIKTOREM DYKEM (47), ale teď dokonce přiznává, že její vyvolený, o němž prozradila jen to, že se jmenuje ŠTĚPÁN, se vůbec nezamlouval dceři SOFII (11).

„Věděla jsem, že si na něj nezvykne ze dne na den, ale nakonec to bylo horší, než jsem si zprvu myslela,“ prozrazuje hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě s tím, že dokonce přemýšlela o tom, že se obětuje pro klid svého jediného potomka a s novou láskou se rozejde.

Očividně to byl velký zásah do Sofiina života. Přece jen je Štěpán už třetím tatínkem, na kterého si musí zvyknout. Naštěstí se ale Ivana své lásky vzdát nakonec nemusela. Všechno totiž dopadlo podle jejích představ a Sofie si k novému partnerovi své maminky našla přece jen cestu. Ivana si tak může v klidu oddychnout.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...