Tina Pletánková: Rosnička musela na operaci srdce!

Bývalá rosnička Tina Pletánková (47) je sice ještě poměrně mladá, ale i tak má problémy se srdcem. Přesněji, má arytmii. Její zdravotní stav se dokonce od začátku roku tak zhoršil, že musela podstoupit operaci.

Žádné léky jí totiž nepomáhaly a bylo potřeba zasáhnout přímo. Lékaři ji tedy objednali na katetrizaci. Obavy z operace Tina neměla, a to především proto, že ji prováděl její kamarád, profesor Petr Neužil, jehož pacientkou je i známá herečka Iva Janžurová (76).

Také vás může zajímat ...

Po zákroku se blonďatá kráska naštěstí cítí lépe. Hlavně proto, že se jí po dlouhé době zklidnil tep a zmizela únava, která ji dlouhou dobu trápila. Snad jí ten dobrý pocit vydrží co nejdéle a neobjeví se další zdravotní komplikace.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...