Tina Turner: Syn spáchal sebevraždu

Ten nejhorší pocit, kdy rodič přežije své dítě, právě prožívá rocková babička Tina Turner (78). Celá situace je o to bolestivější proto, že její nejstarší syn Craig (†59) si sám sáhl na život. Smutná zpráva zasáhla zpěvačku v Paříži, kam vyrazila na týden módy.

Také vás může zajímat ...

Její syn se během její nepří tomnosti údajně zastřelil a jeho tělo bylo nalezeno v jeho domě v americké Californii. Se synem, kterého Turner porodila již v osmnácti letech, se však příliš nevídala, stejně tak jako s jeho dalšími třemi bratry.

Jediný kontakt, který s nimi udržovala, se týkal financí, jelikož každému z nich posílala určitý obnos peněz. Pravděpodobně proto, aby zažehnala špatné svědomí. Bude teď slavná zpěvačka zpytovat svědomí, že si se svým synem neužila víc času? Třeba jí smrt syna otevře oče a obnoví vztahy s ostatními dětmi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...