Tipy a triky pro dokonalé a husté řasy

Mnoho žen trápí, že nemají skoro žádné řasy. Nebo jsou příliš krátké či snad řídké. Jenže jejich růst se dá ovlivnit a samozřejmě zlepšit. Nejspíš jen ještě neznáte ty správné triky.

Už po pár týdnech uvidíte ten rozdíl. Řasy budou delší, hustší a také nebudou tolik vypadávat. Stačí jen dodržovat následující rady.

Také vás může zajímat ...

Zkuste sérum nebo olivový olej

Dopřejte jim výživové sérum. I řasy totiž potřebují vitaminy. Díky němu také rychleji porostou, budou delší a nebudou se tolik lámat a vypadávat. Některá séra dokonce pomáhají řasám zhoustnout. Pokud ale za ně nechcete utrácet, zkuste levnější, ale stejně účinnou variantu, a to olivový nebo ricinový olej.

Jak používat kleštičky?

Podle průzkumů mají nejvíc sexy pohled ženy, které mají řasy zatočené nahoru. Můžete si koupit speciální řasenku anebo si pomoci kleštičkami na řasy. Pokud s nimi neumíte zacházet, buďte napoprvé s jejich použitím opatrná. Také nezapomeňte, že se používají na ještě nenalíčené řasy.

Nepodceňujte výběr řasenky

Kvalitní řasenku poznáte především tak, že vám řasy neslepí k sobě. V tomto případě se vám rozhodně vyplatí si připlatit. Vždy nanášejte ideálně dvě vrstvy. Také existuje nepřeberné množství kartáčků a každé ženě vyhovuje jiný. Musíte tedy pár typů vyzkoušet a sama se pak rozhodnout, který je ten pravý.

Dejte jim oddych

Dopřejte jim alespoň den nebo dva dny v týdnu oddych a neličte si je. Použijte například jen sérum, olej anebo průhlednou výživnou řasenku.

Stará dobrá vazelína

Vyzkoušejte staletími ověřený trik, díky kterému budou řasy pevné a přestanou se lámat. Mažte si před spaním víčka i řasy obyčejnou vazelínou. Seženete ji v každé lékarně i drogerii za pár korun.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...