Tipy, jak vybrat novou kabelku

Na velikosti záleží

Hlavní roli v rozhodování, jakou kabelku si pořídit, hraje velikost. Jestli potřebujete společnici na celý den, sáhněte po prostornější tašce s několika přihrádkami, které vám usnaní hledání.

Také vás může zajímat ...

Na procházku městem vám postačí menší, kam se vejde jen to nejnutnější.

Barevné ladění

Kdysi platilo přísné pravidlo, že kabelky a boty musí být v jedno stylu, barvě i materiálu. Móda se však změnila a ženám se otevřely dveře do světa fantazie.

I když nemusíte barevně ladit, stejně byste měli vybírat takové odstíny, které se se zbytkem oblečení a doplňků nebudou tlouct.

Nejnovější móda

Do obchodů chodí týden co týden desítky kabelek, které přímo vybízí k tomu, aby člověk podlehl a koupil si je.

Nenechte se ale oklamat, kolikrát jsou to jen přechodné trendy, které za pár týdnů pominou a na drahý kousek se vám bude prášit ve skříni. Sáhněte proto raději po univerzálnějším modelu.

Do společnosti

Pokud se chystáte na oslavu narozenin, do divadla nebo na ples, vždycky volte menší kabelku nebo psaníčko.

Právě psaníčka teď slaví velký návrat! A jak je nosit? Barevným psaníčkem oživíte fádní kostýmek a obyčejným zase naopak utlumíte odvážné šaty. Velká kabelka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...