Tipy pro večerní líčení

Blíží se významné výročí, na které chcete vypadat šik nebo vyrážíte s kamarádkami do víru velkoměsta a chtěly byste, aby vaše líčení bylo trochu jiné než to každodenní? Nechte se inspirovat našimi tipy.

Sjednocená pleť Večerní akce si žádají nápadnější líčení než to, které máte během dne. Zkuste si Blíží se významné výročí, na které chcete vypadat šik nebo vyrážíte s kamarádkami do víru velkoměsta a chtěly byste, aby vaše líčení bylo trochu jiné než to každodenní? Nechte se inspirovat našimi tipy.

Také vás může zajímat ...

Sjednocená pleť

Večerní akce si žádají nápadnější líčení než to, které máte během dne. Zkuste si udělat kouřové oči nebo výraznou rtěnku. Základem každého líčení je sjednocená pleť. Té docílíte především správnou péčí v podobě pleťového krému a dobře zvoleným make-upem. Chcete-li, aby pleť byla více sjednocená a jemná, můžete použít primer.

Výrazný prvek

Následně vykreslete obočí, tak jako během dne. Obočí je rámem obličeje, proto by se mu měla věnovat pozornost. Zvolte, zdali budete chtít výrazné oči, nebo rty.

Pokud zvolíte oči, naneste na horní linii řas linku, která se směrem ven bude rozšiřovat. Ta může být jak černé, tak i hnědé či jiné barvy. Linku rozmažte štětečkem do ztracena. K vnitřnímu koutku naneste stín světlé barvy.

K vnějšímu koutku barvy následně ztmavujte. Nezapomeňte přechody rozmazat do ztracena. Přidejte stíny a řasenku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...