Tlačí milence do svatby?

Od jejího rozvodu uběhl víc než rok, ale i to by pro některé ženy byla příliš krátká doba na to, aby uvažovaly o další svatbě. Nicméně mezi takové dámy se rozhodně neřadí herečka a moderátorka Gábina Partyšová (41).

Ta se před pár měsíci pochlubila tím, že je znovu šťastně zadaná. Identitu svého nového příse Jde o Otázkou zůstává, Partyšová po tolik líbí dne tajných trochu chce tele zatím prozrazovat nechtěla, ale údajně to prý byla láska na první pohled. Partyšová si s přítelem ve všem rozumí a díky tomu si prý myslí, že by to mohl být ten pravý.

Také vás může zajímat ...

Prý by řekla ano

Nedávno se Partyšová o svém partnerovi přece jen rozmluvila trochu více. Na otázku, zda by kývla na třetí svatbu, prý bez váhání odvětila, že určitě ano.Kdyby ji prý partner požádal o ruku, byla by štěstím bez sebe a řekla by mu ano. Moderátorka se zřejmě řídí rčením „do třetice všeho dobrého“.

Nicméně její přítel z jejích slov údajně až tolik nadšený není.

Podle něj je na slova o svatbě ještě velmi brzy a nelíbí se mu, jak Gábina neustále tlačí na pilu. Nejraději by prý měla hned svatbu a děti, ale podle něj takové věci potřebují čas. On se proto snaží o svatbě vůbec nemluvit a doufá, že to Partyšová co nejdříve pochopí. Navíc se proslýchá, že Gábina si tímto chováním partnera spíš odhání.

Jde jí o pomstu?

Otázkou však zůstává, proč Partyšová po třetí svatbě tolik touží. V minulosti se sice zmínila, že se jí zkrátka líbí průběh svatebního dne a podobně, ale podle našich tajných zdrojů je pravý důvod trochu jinde.Gábina se údajně chce pomstít svému bývalému manželovi Danielovi Farnbauerovi (43), který ji opustil a vrátil se zpátky ke své bývalé ženě.

Chce mu prý dokázat, že i ona je šťastná, a dokonce ke všemu potřetí vdaná.

Daniel totiž se svou současnou ženou čeká dítě, což Partyšová očividně nenese příliš dobře. Ať jsou její důvody jakékoli, tak či tak bude nejspíš muset se svatbou ještě počkat. Jejímu příteli se do toho totiž praštit ještě vůbec nechce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...