Tlačí na něj se svatbou

Když se herečka před třemi lety kamarádkám pochlubila zásnubním prstenem, všechny jí tiše záviděly.

Nikoho z nich ale nenapadlo, že se herečka Aneta Krejčíková (29) svatby jen tak nedočká. Bývalá hvězda seriálu Ulice se za svého snoubence Ondřeje Rančáka (36) ještě stále nestihla vdát.

Také vás může zajímat ...

Proč? Ondřej se totiž údajně k žádným přípravám na svatbu ještě nerozhoupal, a když už Aneta toto téma nadhodí, nevypadá prý příliš nadšeně.

Partneři spolu sice mají už dvě děti, ale očividně ani to pro uzavření manželství nestačí. Krejčíková z toho má být dost zklamaná a vlastně ani neví, jestli zásnuby ještě stále platí.

„Byla jsem z mých kamarádek první zasnoubená, ale asi se budu vdávat jako poslední,“ pronesla smutně. Nehází ale flintu do žita.

„Není to na po-řadu dne, ale stále ho pošťuchuju,“ přiznala Aneta. To by ale na jejího snoubence mohlo mít poněkud opačný efekt.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...