Tloustne na nuda pláži

Provoz Finlandia Baru Less Ordinary byl 5. 7. 2014 slavnostnž zahŠjen vedle karlovarskťho hotelu Thermal.

Zřejmě je vyznavačkou nudismu nebo má minimálně zvláštní zálibu! Vnadná brunetka Alice Bendová (45) si užívala dovolenou na španělských Kanárských ostrovech, kde se jí podařilo šokovat fanoušky. Internetovým obdivovatelům totiž poslala vzkaz a dvě fotografie nahého muže z pláže, který přímo před ní dělal stojky.

Dovolenou měla Bendová trávit se svým mladším přítelem Michalem Topolem (33), ten však asi musí mít nervy ze železa, když Alici dovolí, aby se vystavovala a ještě k tomu fotila nahé cizí muže. K tomu se herečka pochlubila i tím, že si u moře užívá i dobré jídlo a pití, po kterém jdou kila nahoru.

Také vás může zajímat ...

Bendová prý nabrala už čtyři. S nahotou ale jinak zřejmě problém nemá. Když se svou dovolenou chlubila loni, tak fanouškům servírovala fotky, na kterých v objetí mladšího přítele neměla horní díl plavek.

Z takových obrázků mělo dozajista radost nejedno pánské oko. Letos jim to ale zatím nedopřála a potěšila spíše ženy cizím naháčem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama