To je bordel, co? Ano, svět žasne!

Začíná to vypadat, že předvádění nepořádku, ba i smetí a dalších intimit z vlastního soukromí patří ke koloritu dnešní doby.

Leckteré české celebrity jsou v tomto směru „trendy“ a na internetové sociální sítě iniciativně umísťují fotografie, za které by se dřív každá hospodyňka styděla. Modelka a herečka Alice Bendová se v tomto směru zřejmě považuje za předvoj.

Také vás může zajímat ...

Psí chlupy jsou in!

Jakým komentářem opatřila herečka jí samotnou pořízené soukromé fotografie? Vybíráme: „… vzadu za mnou pověšený prádlo s chlupy od psů, bordel v kuchyni, ale mám vyluxováno a trochu vytřeno, umytý jedno umyvadlo a prach dělám, že sem nepatří.

“ Tak popisuje Alice ještě pro jistotu vše, co by mohlo pozorovateli při studiu jejího selfíčka uniknout. Pokud by to někomu nestačilo, přidává zmínku o popíjení kávy z dětské lahvičky a oloupaných nehtech.

Zřejmě v tomto případě ani nejde o nějakou násilnou snahu o zviditelnění, protože to by měla zařídit její účast v hvězdném seriálu Slunečná. Vstoupila sem coby doktorka plastické chirurgie a její nadšení z nové práce nezná mezí.

Vana plná peněz

„Po letech jsem se potkala se spoustou kolegů, se kterými jsem kdysi často pracovala,“ libuje si mimo jiné a mimoděk tak přiznává, že z branže v minulosti jaksi vypadla. Snažila se mezitím vydělávat všelijak.

Třeba poleháváním ve vaně plné pěny, kde na kameru vysvětluje, že bez tohoto skvělého šamponu se opravdu neobejdete. Aby dostála své pověsti sexbomby, nechala pěnu ve vaně spadnout proklatě nízko.

Přejme Alici, aby nemusela ze svého soukromí kvůli nedostatku příležitostí ukázat ještě víc… Nová situace jí zatím svědčí. Jistě ji budou zvládat i děti Alice (9) a Václav (12) a poradí si s ní i o dvanáct let mladší přitel Michal Topol.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...