To koukají, co dokáže Češka!

Není mnoho tak úspěšně vyvdaných a po rozvodu opět šťastně spárovaných Češek ve světě. A když k tomu připočteme i její velkou slávu v její nové zemi, je Alena Šeredová skutečný unikát.

seredova nassi

Jak nedávno v rozhovoru odtajnila, Alessandro Nassi (46), její přítel a otec půlroční dcery Vivienne, by si ji rád vzal, což Alenu sice příliš nedojímá, jelikož traumatický rozvod s fotbalistou Gianluigim Buffonem (42) ji nadlouho zbavil všech iluzí o manželském svazku, ale, jak česká krasavice říká, pro Alesse to udělá.

Také vás může zajímat ...

A je připravena mu obětovat i leccos dalšího, protože nemá v povaze nějakou vzdorovitou paličatost a namyšlenost.

A jsou to i další vlastnosti, které ji zdobí a díky nimž si jí dědic automobilky Fiat tolik váží.

Zdobí ji skromnost

To, co ho s ní ovšem pojí nejsilněji, je, kromě zřejmé lásky, hlavně jejich Vivienne. Alena si počíná jako příkladná matka a rozhodně nerozmazluje ani sebe, ani své děti. Ačkoli by měla dost peněz nechat si veškerou možnou péči o své ratolesti zaplatit, tak se mezi kojením a přebalováním sama učí se svými dvěma syny a také Louise Thomase (12) a Davida Leeho (11) osobně vozí na kroužky.

Její partner tohle všechno jistě pozorně vnímá a musí ho těšit, že nemá žádnou zpovykanou dámičku, ale ženu, která je připravená se o rodinu starat. Možná, že i tohle je důvod, proč je z ní celý paf. Na Západě není koncentrace takových skromných žen v bohatých vrstvách zrovna vysoká.

Přidala se k nemocným

Italskou televizní hvězdou se stala už téměř před dvaceti lety, přesto ji Itálie, a hlavně Italky, stále milují. A ona jim oplácí svou přízní, byť ani jí se nevyhnula nákaza koronavirem a Alena se kvůli současné metle lidstva ocitla v nucené izolaci. Snad zůstane průběh jejího covidu jen mírný a ona se brzy bude moct opět naplno věnovat své rodině.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama