Tohle si Vondráčková nepředstavovala!

Podle přátel zpěvačky Lucie Vondráčkové (37) prochází její manželství s hokejovým útočníkem Montrealu Tomášem Plekancem (34) vážnou krizí. Jedním z ukazatelů, že se v jejich domácnosti něco zásadního děje, má být matný Tomášův výkon v českém dresu na nedávném mistrovství světa.

Lucie, se jako manželka sporotvce, který věčně není doma a ona je sama na výchovu jejich dvou synků, cítí daleko za mořem v Kanadě velmi osaměle. Takhle si svůj život nepředstavovala. Samota na ni doléhá čím dál víc, a tak si pořídila z kočičího útulku v Montrealu nového mazlíčka: Kocourka, aby někdo, kromě dětí, zaplnil její náruč, když je manžel věčně fuč.

Na léto se Lucie chystá sbalit syny Matyáše (5) a Adama (2) a přijet k rodičům. Přijedou manželé spolu anebo si od sebe budou chtít odpočinout?

Také vás může zajímat ...

Luciin otec Jiří Vondráček (66) na své zahradě v Hostivaři pro mladé přichystal bazén s vyhříváním, tak jestli po chladné Kanadě Tomáše do Čech nepřiláká tohle, je to vážné!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...