Tohle zajíček nečekal! Hana Gregorová už řekla: Dost!

Rozchod herečky Hany Gregorové (65) a jejího mladého zajíčka Ondřeje Koptíka (34) začíná nabírat na obrátkách! Hanka už má plné zuby směšných porno rýmovaček o jejich sexu, kterými zhrzený milenec pilně zásobuje sociální síť.

Pustila se proto do boje a vzala mu jeho miláčka. „Musel jsem jí nahlásit, kde stojí, a Hanka ho nechala odvést,“ stěžoval si Ondra. Řeč je o luxusním kabrioletu za šest set tisíc korun, který mu před časem darovala, a teď si ho vzala zpátky.

Také vás může zajímat ...

Koptík si ale obratem pořídil jinou káru. Tentokrát mercedes. Jenže ho opět dostal – pro změnu od táty. V psaní podivné poezie ale pilně pokračuje. „Vím, proč v noci nespíš, to je tvá hodina, co brány ti otvírá… Své posluhovače vítáš sexem. Nehneš pro to ani nehtem!

Vysáváš je hladová… jízda to bude snová!“ Zastaví Ondrovy šílenosti právnička, která mu na Hančin popud zavolala, ať už toho trapného divadla nechá?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...