Tomáš Hanák: Zavře svoji hospodu?

Je znechucen byrokracií

Tomáš Hanák

Před 10 lety se rozhodl TOMÁŠ HANÁK (60) k odvážnému kroku. Koupil chátrající dřevěný železniční sklad Nižbor a proměnil ho ve výletní restauraci. Při rekonstrukci dbal na to, aby maximum původního bylo zachováno.V té době si Hanák myslel, že má nejhorší za sebou. Opak je ale podle všeho pravda. I přesto, že na oficiálních stránkách provozovny stojí, že letos zahajují sezonu 5.

května, nechal se herec slyšet, že uvažuje o ukončení provozu. Fungování Zastávky u Nižboru komplikují podle jeho slov především znechucující byrokracie, složitost daní, elektronická evidence tržeb nebo chystaný protikuřácký zákon. „Pomoc či usnadnění nula. Radost se vytrácí a přihláška na pracák začíná lákat,“ vysvětlil herec.

A zklamaná je i místní starostka, která dobře ví, jak velké oblibě se restaurace těší.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...