Tomáš Klus a Tamara Klusová: Provokují svými názory

Mají spolu tři děti Josefínu (5), Jenovéfu (1) a Alfréda (3) a svými postoji budí manželé Tomáš Klus (32) a Tamara Klusová (31) dost často rozruch. Poté, co si veřejně vyříkávali Tomášovu nevěru a manželka mu ji odpustila, přišlo Tomášovo politické vyjádření, kterým také mnohým načechral pírka.

Také vás může zajímat ...

Momentálně se Klusovi rozhodli nelétat letadlem, protože ničí životní prostředí. Sami dříve během zimy navštěvovali exotické destinace, ale s tím teď je podle nich definitivní konec. Otázkou ale zůstává, zda tyhle kroky jsou skutečné nebo jen marketingovou pózou, aby se na sebe neustále upozorňovali.

Díky tomu tak zůstávají stále v povědomí a to bez ohledu na to, zda Tomáš zpívá nebo ne. Je Tamara s jeho prohřešky smířena a jiné ženy,co se kolem něj točí, jí nevadí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...