Tomáš Klus: Přivede ho jeho žena na mizinu?

Co vydělá, rozfofruje na bujarých večírcích!

Manželé Tomáš (31) a Tamara (30) Klusovi jsou známí svým alternativním přístupem k životu. Vyznávají budhismus a jejich životy jsou protkány mnohými moudrými úvahami o životě. Jakoby nedělali nic jiného než se spolu bavili o duchovních záležitostech.

Ty praktické totiž spolu neřeší.

Také vás může zajímat ...

Splácí drahou hypotéku

Tomáš je ve své práci úspěšný, ale vzal si zřejmě větší sousto, než dokáže zvládnout. Pořídili si s manželkou pozemek v Mníšku pod Brdy v hodnotě pěti milionů korun.

Ani Klus nemůže být živ jen ze vzduchu omaštěného větrem.
Ani Klus nemůže být živ jen ze vzduchu omaštěného větrem.

Musejí ale bydlet v chatičce. Na dům nezbývají peníze. Klusovi totiž nejdřív potřebují umořit hypotéku, kterou si na koupi pozemku vzali.

Peníze posílají dál

Tamara Tomáše seznámila s projektantem, který jim pomůže navrhnout ekologicky šetrný dům.

To ale také není levná záležitost. „Peníze pro nás nehrají v životě prim,“ básní Tamara, zpěvačka, která si zatím nevydělala ani na slanou vodu. „Když máme peníze, tak je většinou pošleme dál,“ přitakává Klus.

Zvou prý klidně kamarády na opulentní večeře nebo na své chatě hostí deset lidí. Jde vidět, že ještě nikdy nestrádali. Se třemi dětmi si za chvíli zbytečné výdaje rozmyslí. Tamara sice Kluse do bydlení v přírodním stylu nadchla, ale z domácí zeleniny nemůžou být živi věčně.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...