Tomáš Krejčíř: Ukončil teror v sektě!

Trpěl dlouhých 20 let

Kdyby se nedal k mormonům, byl by prý dnes jako herec někde jinde. Nemusí však litovat. Už několik let se mu daří v podnikání.

Oblíbený herec TOMÁŠ KREJČÍŘ (45), kterého si diváci nejspíš pamatují ze seriálů Rodinná pouta nebo Ordinace v růžové zahradě, promluvil o letech, která strávil v mormonské církvi. Ačkoli se prý necítí jako oběť, lidé z jeho blízkého okolí hovoří jasně. Podle nich šlo o sektu, která bránila herci v jeho kariéře.

Také vás může zajímat ...

Ostatně není žádným tajemstvím, že kvůli své víře odmítl Tomáš Krejčíř hned několik velmi zajímavých pracovních nabídek. Sám herec se domnívá, že kdyby do církve ne- vstoupil, byl by minimálně jako herec mnohem dál.

Za to, že se po dlouhých letech teroru doká- zal z vlivu sekty vymanit, vděčí Krejčíř své přítelkyni, oční lékařce PETŘE, se kterou žije čtyři roky a s níž dokonce čeká dítě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...