Tomáš Krejčíř: Ukončil teror v sektě!

Trpěl dlouhých 20 let

Kdyby se nedal k mormonům, byl by prý dnes jako herec někde jinde. Nemusí však litovat. Už několik let se mu daří v podnikání.

Oblíbený herec TOMÁŠ KREJČÍŘ (45), kterého si diváci nejspíš pamatují ze seriálů Rodinná pouta nebo Ordinace v růžové zahradě, promluvil o letech, která strávil v mormonské církvi. Ačkoli se prý necítí jako oběť, lidé z jeho blízkého okolí hovoří jasně. Podle nich šlo o sektu, která bránila herci v jeho kariéře.

Ostatně není žádným tajemstvím, že kvůli své víře odmítl Tomáš Krejčíř hned několik velmi zajímavých pracovních nabídek. Sám herec se domnívá, že kdyby do církve ne- vstoupil, byl by minimálně jako herec mnohem dál.

Za to, že se po dlouhých letech teroru doká- zal z vlivu sekty vymanit, vděčí Krejčíř své přítelkyni, oční lékařce PETŘE, se kterou žije čtyři roky a s níž dokonce čeká dítě.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...