Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková: Ubližují vlastním dětem

Po řadě emotivních výlevů zazněl v kauze rozvodu Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (36) také odborný názor dětského psychologa. Prý oba dětem ubližují. Dětský psycholog Miloslav Čedík sdělil, jaký dopad může mít rozvod na jejich syny Adama (3) a Matyáše (7).

Pro děti jsou rodiče základními kameny, kterým bezvýhradně věří, a jakmile se tyto základy začnou kývat, roste v dětech velká nejistota.

Také vás může zajímat ...

Dlouho je neviděl

Proto by Vondráčková s Plekancem měli potlačit svá ega a co nejvíc se snažit o dohodu. Jenže to rozhodně nehrozí. Zpěvačka zůstává s dětmi v Kanadě, zatímco Plekanec se přemístil zpátky do České republiky. Plekanec prý syny od srpna neviděl, což je hlavním důvodem toho, že i on začal komunikovat s médii a prozrazuje veřejnosti detaily jejich rozvodu.

Dají na názor odborníka a usmíří se?

Lucii jde prý jen o peníze a nemyslí na to, že děti mají i svého tátu. Snad je názor psychologa přesvědčí, že by do svých sporů neměli zatahovat děti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama