Tomáš Řepka: Nechutné útoky pokračují!

Bývalý fotbalista TOMÁŠ ŘEPKA (44) by si měl sypat popel na hlavu, ale místo toho dál útočí na svou bývalou ženu VLAĎKU ERBOVOU (36). A to i přesto, že ho na konci července čeká soud kvůli podání falešných erotických inzerátů. O exmanželce totiž veřejně prohlásil, že je nejvíc promiskuitní v této zemi. A to nebylo všechno.

Vlaďka Erbová
Vlaďka Erbová

Sprosté urážky

Také vás může zajímat ...

Dále řekl, že pracuje jenom rádoby a lítá po ženatých lidech. Což zní poněkud podivně, protože on byl sám ženatý s první manželkou, když si začal milenecký vztah s krátkovlasou modelkou. V jeho případě by byla lepší strategie mlčet a před zahájením soudu se chovat slušně. Tím se ale Řepka asi nehodlá zastrašit.

Nehodlá přestat

Nehodlá přestat Naopak, ještě víc ryje a uráží. Většina lidí z jejich okolí si myslí, že urážky plive kvůli tomu, aby se zavděčil své nové přítelkyni KATEŘINĚ KRISTELOVÉ (38). Ta ho šikovně manipuluje světem médií a má se snažit na jeho jméně přiživit. Každopádně má Řepka z ostudy kabát a osobní msta se mu těžce nevyplácí.

Přece jenom se arogantně pouští do matky svého syna a pro smích je spíš on.

Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...