Touží po návratu do Kanady

Není žádným tajemstvím, že Lucie Vondráčková (40) těžko snášela stěhování z Kanady do Čech. I když si ale už zařídila se svými syny nový domov, stále má pocit, že život za velkou louží měl něco do sebe.

Také vás může zajímat ...

Hlavně pak se cítila lépe, co se soukromí týče. Největší problém má s nenasytnými paparazzi fotografy. „V létě například seděli u mně před domem v autě asi pět dní a dělali, že jsou neviditelní. My jsme o nich samozřejmě věděli.

Ani jí nevadila drsná a dlouhá zima.

To vědomí, že někdo sleduje vás a lidi, kteří k vám chodí, je dost nepříjemné,“ vysvětluje Vondráčková a praví, že v tomto směru je to v Kanadě lepší. Jenže vzhledem k tomu, že se se syny chce pravidelně vídat i její exmanžel Tomáš Plekanec (37). Uvidíme ale, co nakonec budoucnost přinese. Na Lucii je stále vidět, že by se ráda do Kanady vrátila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...