Touží po návratu do televize

Legenda seriálu Dva a půl chlapa Charlie Sheen (53) přiznal, že je už rok střízlivý. Pochlubil se tím na sociálních sítích. Vypadá to, že Sheen se konečně vzpamatoval poté, co poslední dobou řešil velké finanční problémy.

Také vás může zajímat ...

Zřejmě by ho závislost na alkoholu stáhla až na samotné dno. Před časem ho navíc vyhodili ze zmiňovaného seriálu kvůli výtržnickému chování. Společnost mu také nemohla odpustit, že několik let tajil HIV pozitivitu.

Poučil se zlobivý Charlie konečně ze svých chyb? Nabízí se otázka, jestli o problematického herce budou mít přes všechny jeho aféry režiséři ještě zájem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...