Touží po ní její pracovní parťák?

Predstaveni satu pro Kratochvilovou na Miss Universe

Vše začíná nasvědčovat tomu, že na moderátorku Gabrielu Laškovou (28) si tajně myslí její televizní kolega Matěj Misař (26). Ten totiž nedávno prozradil, že s Gabrielou jsou jako jedna ruka a nesedli si pouze po pracovní stránce, ale především si také rozumí jako lidé.

Také vás může zajímat ...

Moderátorka je sice vdaná za Filipa Laška (29), ale je patrné, že mezi Matějem a Gábinou to jiskří, protože na sebe neustále házejí milé úsměvy. Teď se uvidí, jak dlouho bude trvat, než se něžné vrkání zvrtne v milostný románek.

Jak je vidět, tak Matěj si s ženami umí dobře poradit. Prozradil totiž na sebe, že se rozhodně nepovažuje za slušňáka. Prý miluje bujaré večírky, na kterých se může pořádně odvázat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...