Touží po nové lásce

Vánoce se nezadržitelně blíží a všichni už se nemohou dočkat, co letos najdou pod stromečkem. To ale není případ herce Ladislava Ondřeje (29).

Hvězda Ordinace v růžové zahradě totiž bude mít letos poněkud jiné svátky a vůbec se na ně netěší. Vzhledem k tomu, že koronavirová pandemie stále neztrácí na síle, rozhodl se herec, že bude trávit „Ježíška“ raději sám.

Také vás může zajímat ...

Přiznal totiž, že je jeho maminka hodně nemocná, a nechce tak ještě víc ohrozit její zdraví. A zdá se, že mu v tom nepomůže ani žádná partnerka. Ladislav by totiž měl být nějaký čas sám.

Přednedávnem měl sice mít vztah s jistou Annou Tranovou (28), pak si ale zoufal, že už spolu nejsou a že by si pod stromeček přál nějakou novou slečnu, která by mu udělala život zase krásnější.

Třeba se nad ním vyšší síly konečně smilují, a když už nebude moci trávit nejkrásnější čas roku se svými blízkými a rodinou, možná mu cestu zkříží někdo, kdo
mu padne do oka. Každopádně budeme držet pěsti, ať vše zvládne a najde si opět nějakou tu lásku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama