Touží po špercích za 35 milionů

Krásná herečka ze seriálu Modrý kód Sandra Nováková (37) si vyzkoušela roli modelky. Měla čest vyzkoušet si náhrdelník z nejdražších perel světa v hodnotě 35 milionů korun. Ta si prý vyloženě připadala jako princezna z pohádky.

Tak si prý s manželem Vojtěchem Moravcem (32) běžně vůbec nepřipadá, protože ten se jí nijak zvlášť nerozmazluje. „Většinou si musím o překvapení tak trochu říct. On je přes romantiku celkem velký autista. Není to typ muže, který překvapuje dárky. O to víc si pak ale vážím takové situace, když se stane,“ vysvětlila herečka, která má podle svých slov ráda šperky téměř všeho druhu.

Také vás může zajímat ...

„Mám rády ty od decentních až po hodně výrazné a hravé. Nebráním se asi žádnému stylu.

I když dřevěné korále u mě asi nenajdete,“ uvedla Sandra a smutně dodala, že od manžela prý nedostává ani obyčejnou bižuterii.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...