Touží po velkém kšeftu

Od jejího porodu už uběhl rok, Miluši Bittnerovou (42) ale stále trápí její postava.

Pomůže jí plastika k lepšímu výdělku?

Také vás může zajímat ...

Ráda by se zbavila všech přebytečných kil, bohužel se jí to ale nedaří. Snaží se cvičit doma, s malou Bettynkou to ale není vždy možné. „Měla bych cvičit i ve fitku, ale s tím kolenem, co jsem si v 8. měsíci poranila, to úplně dobře nejde,“ smutní Bittnerová. Má proto v plánu svěřit se do rukou plastického chirurga.

Chce víc peněz

Sama říká, že si chce nechat upravit prsa i břicho. Chce to ale udělat opravdu jenom pro svůj dobrý pocit, nebo za tím stojí něco jiného? Zdá se totiž, že herečce a moderátorce schází pořádný kšeft.

Sice pracuje v rádiu, občas hraje v divadle, jinak by ale nic dalšího mít neměla. „Nechávám to, jak to je. Když něco přijde a budu moct, tak to ráda přijmu,“ dodala s úsměvem herečka.

Zřejmě si brousí zuby na nějakou roli v jednom z nekonečných seriálů, a proto chce vypadat co nejlépe. Třeba jí její plán nakonec vyjde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...