Touží po ženském obdivu

Fanynky ho v minulosti milovaly především kvůli jeho dlouhým kudrnatým kadeřím a andělské tváři. Dnes už je ale herec Filip Blažek (46), který se momentálně objevuje v seriálu Slunečná, dost jiný.

Mimo Slunečnou je oblíbený především v nejrůznějších kriminálkách a v dalších akčnějších projektech. Blažek ale nedávno přiznal, že mu chybí mládí. Užíval si, jak mu všechny ženy ležely u nohou a on si mezi nimi mohl vybírat.

Také vás může zajímat ...

„Konstantně od čtyřicítky se mi chce plakat, nějak se s tím nemůžu srovnat. Pořád doufám, že to přijde a budu si ten věk užívat,“ pronesl posmutněle herec. Vadí mu snad, že už ho ženy neopěvují jako kdysi?

Filip byl vždy pro ženy atraktivní

Z tohoto jeho názoru by asi jeho žena Jolana neměla příliš radost. Ona je ráda, že ho má jen pro sebe a nemusí se vypořádávat s nevyzpytatelnými fanynkami.

Filipovi ale zřejmě obdiv chybí, a jak sám naznačil, nedokáže se s tím srovnat. Manželka se o něj sice stará, ale nepěje na něj tolik chvály, kolik by chtěl. Měla by si na něj dávat pozor, krize středního věku je zřejmě blízko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama