Touží se dožít magické stovky!

Má před sebou ještě spoustu plánů.

Nestárnoucí herečka Iva Janžurová (79), která i krátce před osmdesátkou vypadá skvěle a snaží se věnovat své milované profesi, má prý před sebou ještě dlouhý život.

„Jednou jsem byla u léčitele, ten se na mě zadíval, sotva jsem vešla, a hned mi sdělil: „Vy tady s námi budete dlouho!“ pochlubila se s tím, že by se nebránila ani tomu, aby se dožila jubilejní stovky. Má to ale jeden háček. „Musel by mi někdo slíbit, že o tom budu vědět,“ s humorem sobě vlastním odpověděla.

Také vás může zajímat ...
Nedávno zazářila ve filmu Teroristka

Práce ji stále baví

Janžurovou každopádně čeká pracovně hodně náročné léto. Jelikož si ale během karantény odpočinula a třeba i „zkoukla“ několik zajímavých seriálů, především na návrat na divadelní prkna se moc těší.

Až teď cítí, že hraje bez chyb

Přiznala ale také, že při sledování svých výkonů z minulých let se uvědomuje, že až nyní je tou šikovně herečkou, za kterou jí vždy všichni měli. A možná i proto se rozhodně nechystá v nejbližší době odejít do „hereckého důchodu“, naopak se snaží stále svým talentem dělat radost všem okolo a sama se realizovat v profesi, pro kterou se evidentně narodila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...