Touží se zamilovat, ale kde vzít toho pravého?

Charismatická herečka Chantal Poullain (64) již léta žije sama. Teď se ale nechala slyšet, že touží po lásce! A chce se opravdu hluboce zamilovat.

Touží po muži, který bude jejím stromem a ona se o něj bude moci opřít. „Někdy se mi ale zdá, že se mě muži bojí. Možná jim připadá, že jsem silná. Jsem, ale stejně tak jsem i křehká,“ přiznává herečka s tím, že ale věří na osud a co má přijít, to také přijde.

Také vás může zajímat ...

Nikdy netajila, že její exmanžel Bolek Polívka (71) je její životní láskou. Mnozí jejich přátelé se donedávna dokonce domnívali, že se ti dva k sobě stejně jednou vrátí.

Jako překážku k návratu nevnímali ani letitou Bolkovu partnerku Marcelu (50) a jejich společné tři děti Mariánku (10), Františka Antonína (14) a nejstaršího Jendu (16). Nicméně na jaře všem Bolek vytřel zrak, když si Marcelu Černou (50) najednou vzal.

Charizmatický Bolek Polívka.

Společnost jí dělá jen tanečnice

Mnozí se domnívají, že pro Chantal to zřejmě byla nečekaná rána, a musela tak pohřbít poslední naděje na šťastný podzim života s milovaným mužem. Poullain prý dokonce připustila, že rozchod vlastně zavinila ona, když se na Bolkově farmě nudila a utíkala mu z ní. Škoda že neměla věšteckou kouli, ve které by viděla, že její milý farmu jednou propije.

A tak teď musela svůj život přehodnotit a doufá, že lásce navždy neodzvonilo. Samota na ni totiž asi začíná dopadat, přestože se v poslední době pohybuje stále mezi mladými lidmi. Zkouší v La Fabrice představení, které je trochu inspirované jejím životem.

„Budu tam tančit, dokonce i boxovat. Na ,stará kolena‘, ve čtyřiašedesáti, budu pracovat s mladou tanečnicí. To je pro mě velká výzva a šance,“ raduje se Chantal.

Místo sexu jen spánek?

Pár vášní jí ale zbylo. Krom vaření nesmírně miluje spánek. „Jsem notorický spáč a klidně bych prospala půl dne. Těch doporučených osm hodin mi stačí jen tak tak,“ směje se s tím, že méně hodin je pro ni katastrofa. A miluje smích!

„Někdy zavolám synovi a řeknu: Miláčku, potřebuji se smát. A on odpoví: Dobře, za chvíli jsem u tebe!“ Jeho štěstí je hereččiným největším přáním. Ostatně láska k synovi se s láskou k muži nevylučuje. Teď jen ještě potkat toho pravého!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...