Touží vydělávat pořád víc

Asi náš nejznámější moderátor Leoš Mareš (44) se na svém profilu na sociálních sítích může pyšnit milionem fanoušků.

On sám na tento úspěch hledí především z obchodního hlediska a pracuje snad ještě víc než předtím. Pochopitelně se snaží všechno zúročit. Nicméně jeho pracovní tempo se začíná projevovat nejen na jeho vzhledu, ale bohužel i na vztahu s manželkou Monikou (39).

Také vás může zajímat ...

Chtěla by normální vztah?

Monice se samozřejmě život po boku bohatého Mareše zamlouvá, protože jí umožňuje neskutečný luxus. Na druhou stranu je jejich manželství z drtivé většiny jen o práci.

Leoš se svou ženu snaží zapojovat do všech svých aktivit, aby na určitých projektech „trhli“ ještě větší balík. Monika by ale možná dala raději přednost klasickému milostnému vztahu před tím obchodním.

Ztrhaná tvář plná vrásek

Navíc si nelze nevšimnout, jak moc se změnil Marešův obličej. Vrásky už sice má nějakou dobu, dřív to ale působilo docela sexy. Teď je ale jeho tvář vyloženě ztrhaná a je na něm na první pohled vidět přepracování.

Jeho náročný životní styl si zřejmě vybírá svoji daň a Mareš možná velmi brzy navštíví estetickou kliniku. Může ale jen doufat, že si tím neužene něco vážnějšího.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...