Touží zase po slávě?

Konečně mají dotočeno. Herečka Tereza Kostková (44) teď všude, kde může, propaguje nový seriál Hvězdy nad hlavou, ve kterém si zahrála.

Už dlouho herečka nezavadila o pořádný kšeft

Také vás může zajímat ...

Pevně věří v to, že bude seriál nejen úspěšný, ale že dokonce bude konkurovat i nepřekonatelné Slunečné. Proč si to ale přeje? Stojí za tím touha po úspěchu, nebo herečce a moderátorce možná scházejí finance.

O co jí jde?

Kostková se celkem dlouho neobjevila v žádném seriálu, a navíc v hlavní roli. Kromě toho její milovaný pořad StarDance se letos nekoná. A už několikrát si kvůli tomu měla postesknout.

Přitom ještě donedávna byla zvyklá, že jde z role do role. A přišla si na nemalé peníze. Takové časy ale byly rázem tytam. A novým seriálem si zřejmě chtěla všechno vynahradit.

S její kariérou to poslední dobou moc slavné nebylo

Za natáčení jistě dostala slušný slušně zaplaceno, kromě toho bude taky konečně zase trochu víc vidět, což jí může otevřít dveře zase k nějakým jiným projektům. Uvidíme, jestli jí to vyjde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama