Toužila po velké rodině

Jejím snem bylo mít pět dětí a milujícího manžela, nicméně se zdá, že se její přání pomalu, ale jistě rozplývá v nedohlednu.

Hledá, ale marně

Také vás může zajímat ...

Herečka Andrea Černá (42), která se objevila například v seriálu Ordinace v růžové zahradě, si je vědomá toho, že svůj plán už příliš nestíhá naplnit.Je totiž stále bez partnera, a tím pádem také bez dětí. Ona sama by si moc přála to změnit, ale začíná jí docházet, že svůj sen už si nejspíš nesplní.

V současnosti by prý byla ráda, kdyby stihla alespoň jednoho potomka, zoufale se prý totiž touží stát maminkou.Nicméně to nic nemění na tom, že herečka stále nemá partnera.

Na muže má prý smůlu, ti dobří se jí prý nejspíš vyhýbají obloukem.

Zkusí to jinak

Údajně má někdejší Princezna ze mlejna v plánu ještě nějaký čas vyčkávat, a pokud se prý její princ na bílém koni neobjeví, začne zvažovat i jiné možnosti, jak mít dítě.Buď by prý podstoupila umělé oplodnění, a kdyby to kvůli jejímu věku nebylo možné, stále má prý možnost adopce či pěstounské péče.

Podle ní je v dětských domovech spousta dětí, které potřebují lásku..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...