Tradiční mýdla se opět vrací!

Jste také jedna z těch, která už zanevřela na klasická mýdla a dáváte přednost pouze tekutým sprchovým gelům? Dejte mýdlům ještě šanci! Kromě jejich stylového retro obalu a příjemné vůně vás překvapí svou hedvábně jemnou pěnou a skvělou mycí schopností.

Také vás může zajímat ...

Navíc jsou daleko více skladná při častém cestování i v domácnosti a příjemně provoní prostor vašeho kufru i zabaleného oblečení. Tak neváhejte a pár si jich do vaší koupelny umístěte.

Nejen váš partner, ale i příležitostní hosté budou příjemně překvapeni tímhle praktických ale i stylovým doplňkem. Hodit se vám může i jako příjemný dárek, když jste na poslední chvíli zapomněla něco koupit. Ptáte se, které vůně a provedení jsou momentálně nejprodávanější?

Voňavá kombinace

Pryč je ta doba, kdy všechna mýdla voněla stejnou takzvanou univerzální vůní. Jednou z velmi oblíbených vůní poslední doby je třeba svěží kombinace citrusů a bylinek. Ať už vyzkoušíte řízný citrón s jemnou mátou nebo limetku s výraznou bazalkou, budete určitě překvapená.

Pohoda i nabuzení

Záleží jenom na vás, jestli se po koupeli chcete cítit svěží a plná života nebo naopak v příjemném útlumu připravená na dlouhý odpočinek. Podle toho si zvolte konkrétní tuhé mýdlo buď jedinečné svou kořeněnou smyslnou vůní nebo tradiční s příjemně květinovým aroma. Stejně bude kostka mýdla fungovat i v jakékoliv místnosti, kam ho zrovna položíte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...