Tradiční mýdla se vrací do koupelen!

Jste také jedna z těch, která už zanevřela na klasická mýdla, a dáváte přednost pouze tekutým sprchovým gelům? Dejte mýdlům ještě šanci! Kromě jejich stylového retro obalu vás nadchnou svou příjemnou vůní.

Navíc jsou skladnější při častém cestování i v domácnosti a příjemně provoní prostor vašeho kufru. Tak neváhejte a pár si jich do své koupelny umístěte. Nejen váš partner, ale i příležitostní hosté budou příjemně překvapeni tímhle praktickým, ale i stylovým doplňkem. Hodit se vám může i jako hezký dárek, když jste na poslední chvíli zapomněla něco koupit.

Víte, které vůně a jaká provedení jsou momentálně nejprodávanější?

Voňavá kombinace

Také vás může zajímat ...

Pryč je ta doba, kdy všechna mýdla voněla stejnou, takzvanou univerzální vůní „čistoty“. Jednou z velmi oblíbených vůní poslední doby je třeba svěží kombinace citrusů a bylinek. Ať už vyzkoušíte řízný citron s jemnou mátou, nebo limetku s výraznou bazalkou, budete určitě překvapená.

Pohoda i nabuzení

Záleží jenom na vás, jestli se po koupeli chcete cítit svěží a plná života, nebo naopak v příjemném útlumu připravená na dlouhý odpočinek. Podle toho si zvolte konkrétní tuhé mýdlo buď jedinečné svou kořeněnou smyslnou vůní, nebo tradiční s příjemně květinovým aromatem.

Stejně bude kostička mýdla fungovat i v jakékoli jiné místnosti, kde ho necháte rozbalené.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...