Trápení bez konce. Vytrhali mu zuby!

Zdravotní stav herce a dabéra nezapomenutelného Vinnetoua Stanislava Fišera (86) je čím dál tím horší. To potvrdila i jeho družka Antonie Hemerková, která ho musela omluvit z plánovaného večírku Divadla ABC na počest vedení.

Před časem se musel potýkat s nebezpečnou rakovinou hrtanu, kvůli které musí doživotně používat speciální hlasové zařízení – slavíka. Tomu se dlouhou dobu bránil i herecký kolega Jiří Pomeje (53), ale marně. Stanislav přišel dokonce o všechny zuby, takže jeho vycházky do společnosti jsou stále méně časté. „Ten pohled na mě vám neumožním,“ nechal se slyšet.

Také vás může zajímat ...

Delší dobu nechodí, jak sám líčí, například ani po pohřbech. Hlavním důvodem není všudypřítomný smutek, ale fakt, že nemůže tak dlouhou dobu sedět na jednom místě. Trápí ho totiž ke všem komplikacím ještě artróza. Do toho špatně vidí a slyší.

Bude mu zase lépe?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...