Trápení s partnery a dětmi nebere konce!

Sotva si hvězda Ordinace v růžové zahradě Lucie Zedníčková (51), začala užívat partnerského štěstí, začaly ji pro změnu zlobit děti. Syn Matyáš (18) utíká z domova a dcera Amélie (15) si zvolila povolání, kterému Zedníčková nefandí.

Syn je velmi nadaný pianista, exceluje v jazzové skupině, a tak si logicky vybral studium na JAMU. Bohužel až v Brně, což znamená, že bude muset opustit rodné hnízdo. A to je právě ono, co Lucie velmi těžce nese.

Také vás může zajímat ...

Mladší Amélie si sice jako školu vybrala Pražskou konzervatoř, takže zůstává doma u maminky, ta ale její volbu nese velmi nelibě. Nikdy totiž nechtěla, aby děti šly v jejích šlépějích, neboť umění považuje za velmi nejisté povolání.

Ještěže alespoň v partnerském životě Lucie konečně našla štěstí. Po boku osvětlovače a zvukaře Miroslava Ollého, o kterém mluví jako o svém andělu strážném, zase rozkvetla a usmívá se na svět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...