Trápi herečku finanční problémy?

Herečka Tereza Brodská (50) si pěkně zavařila. Ačkoli se po konci v seriálu Ulice zařekla, že už se tam nikdy nevrátí, opak se samozřejmě stal pravdou a ona již teď měla natáčet nové díly. Nicméně se zranila a její velký den se tak odkládá na dobu neurčitou.

Vrátila se do seriálu kvůli tomu, že ji přemluvili tvůrci, nebo je to z finančních důvodu? Touha po penězích by ale herečku mohla vyjít draho. Je známo, že takovéto návraty do seriálů, či další díly filmů po několika letech, nepřináší nic dobrého.

Také vás může zajímat ...

Akorát to diváky, a následně i herce, otráví. Brodská si teď každopádně poleží na lůžku kvůli zranění, které si přivodila při pádu na oslavě, minimálně šest týdnů se zlomeným kotníkem. Údajně to ale také může dopadnou tak, že bude muset jít na operaci.

Natáčení seriálu i dalších projektů by se muselo na čas odpískat. Přijde kvůli své neopatrnosti Brodská o dobrý kšeft, který ji mohl zase dostat do povědomí diváku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...