Trápí ho, že dřív na své děti kašlal

Jeden z nejoblíbenějších herců současnosti, Tom Hanks (63) přiznal, že jeho první dva potomci to s ním rozhodně neměli snadné. „Víte, na tátu jsem byl tehdy moc mladý. Nebyl jsem na to vůbec připravený.“ Colina (40) měl ve svých jednadvaceti a Elizabeth (35) o čtyři a půl roku později.

Zatímco jeho pozdější syn Chet (25) z dalšího manželství mohl čerpat z jeho postavení a dobrého zázemí, ti první dva tátu sotva doma viděli. „Byl jsem jen ten, kdo nosí domů peníze na nájem.“ Když už doma byl, únavou usínal.

Také vás může zajímat ...

Samotného ho zaskočilo, jak rychle mu děti dospěly. Chtěl jim ulehčit kariéru, když začali také hrát, jenže se to obrátilo proti nim. Oba byli stále kritizováni, že jsou protekční děti. Nakonec se prosadili sami.

Tom smutně přiznává, že mu vše uteklo. „Chtěl bych je znovu učit jezdit na kole, číst jim knížky před usnutím, ale je už pozdě.“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...