Trápí ji finanční problémy?

Proslýchá se, že s penězi na tom prý není úplně nejlépe. Herečka Michaela Tomešová (28), která kvůli mateřské dovolené opustila seriál Ulice, je na tom údajně finančně bídně a sama se tím prý netají. Aktuálně totiž musí splácet dluh, který se pohybuje v řádech statisíců.

Po narození druhého syna Jonáše (1) totiž udělala herečka zásadní chybu. Údajně se zamotala do administrativy ohledně mateřské a rodičovských příspěvků a problém byl na světě.

Také vás může zajímat ...

Neteče jí voda

Herečka chtěla celou situaci vyřešit a nakonec jí prý banka poskytla splátkový kalendář.
Nicméně i přesto bude Tomešová částku splácet delší dobu. A aby toho nebylo málo, Michaele údajně v domě neteče voda. Na sociálních sítích si nedávno prý stěžovala, že se nemůže jít umýt ani si třeba dojít na záchod.

Udělala chybu a za tu teď platí

Problémy se na ni asi sypou ze všech stran. Tomešové údajně vadí, jak se její manžel Roman (31) k celé situaci staví. On doma prý téměř není, proto ho to netrápí. Vypadá to, že problémy oba partnery odcizují.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...