Barbora Munzarová: Trápí ji obrovské potíže s dcerou!

Puberta je vzpoura a rebélie. Ale alkohol? To je síla!

Herečka Barbora Munzarová (45) asi nevěří svým očím. Její dcera Anička (15) je pubertě a mamince dělá neskutečné starosti. A co je nejhorší? Její exmanžel Jiří Dvořák (50) ji v tom prý ještě podporuje!

Dospívání není pro nikoho snadné obdob. Ale aby patnáctiletá Anička pila alkohol a kouřila společně se svým otcem Jiřím Dvořákem (50), a to i ve společnosti, to se jen tak nevidí. Není divu, že je její máma Bára Munzarová (45) na nervy.

Důsledek rozvodu?

Mezi Bárou a Jiřím to tenkrát vypadalo na velkou lásku, která však neměla šťastný konec. Herečka si našla nového partnera Martina Trnavského (46) a mezi exmanželi zůstala jen nenávist. Malá Anička to v tu dobu nesla těžce a je možné, že v jejím podvědomí zůstalo něco, co mělo být zapomenuto a nebylo. Děti rozvody nesou vždy těžce.

Také vás může zajímat ...
S cigárkem v ruce a tátou po boku!
S cigárkem v ruce a tátou po boku!

Jde ve stopách otce?

Šušká se, že Jiří Dvořák začal po rozpadu rodiny dost pít a zdá se, že teď v tom podporuje i svou dceru. Tatínek s dceruškou si spolu údajně dávají cigárko, a když Anička dostane chuť na sekt, tatínek jí ho prý také dovolí! Neměl by být ale naopak autoritou, která jí podobné vylomeniny zakáže? Vždyť takhle jí moc dobrý příklad nedává a Báru tím přivádí k šílenství!

Jiří by si měl uvědomit, že takhle dceři jen škodí.

Neskončí náhodou tahle rozbitá rodina u psychologa?

Spokojená rodinka. To byla puberta ještě daleko.
Spokojená rodinka. To byla puberta ještě daleko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...