Trápí ji problémy s dcerou?

Vypadají skoro jako dvojčata a ke všemu jim jejich vztah mohla závidět leckterá matka s dcerou. Hvězda seriálu Modrý kód Sabina Laurinová (47) si vztah se svou jedinou dcerou Valentýnku (16) nemohla vynachválit.

Všechno dělaly spolu a působily jako nerozlučná dvojka, kterou nic a nikdo nezlomí. V posledních týdnech ale jako kdyby se vše otočilo vzhůru nohama.

Také vás může zajímat ...

Puberta útočí

Valentýnka už údajně s maminkou nesdílí vše tak jako předtím.Víc se baví s kamarádkami ze školy, chodí s nimi ven, a na maminku už příliš času nemá. Sabinu to trochu mrzí, ale na druhou stranu je ráda, že je Valentýnka v kolektivu oblíbená a má kamarádky. Postupem času však zaútočila puberta, se kterou se Sabina u své dcery doposud nesetkala.

Začaly se hádat?

Laurinové by ani tak nevadilo to, že její dcera je často venku s přáteli. Koneckonců ona sama má práce a ž nad hlavu, a ne vždy má na svou dceru tolik času, kolik by sama chtěla. Ale nedávno se měla začít Valentýna chovat jinak než bylo obvyklé.

Údajně začala mamince pořád odmlouvat a zkrátka si ve všem stojí za svým. Sabina jí takovou nepoznává, a dává to za vinu jednoznačně pubertě, kterou momentálně její dcerka prochází. Navíc musí herečka počítat s tím, že si dítě pořídila s rockerem Josefem Vojtkem (54), a tak bude dcera trochu temperamentní.

Vadí jí, že nic není takové jako dřív

Občas se sice holky neshodnou, ale není to nic, co by maminka jako Sabina nedokázala zvládnout. Pevně doufá, že tohle období brzy přejde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...