Trápí ji úzkosti

Plavovlasá herečka Světlana Nálepková (59) nedávno přiznala, že v minulosti uvažovala nad sebevraždou. Herečka, která si naposledy zahrála v seriálu Specialisté, totiž trpěla velmi úzkostnými stavy. Neustále musela jen zpívat, chodit na herectví, a poctivě pracovat na své budoucnosti.

Často se kvůli tomu cítila jako cvičená opička, a v této myšlence se utápěla čím dál tím víc. Ke všemu měla smůlu na muže, a ti ji často využívali, což jí na psychice příliš nepřidalo, ba naopak.

Také vás může zajímat ...

Jak nedávno přiznala, jednoho dne dokonce chtěla svůj život ukončit skokem z mostu, ale naštěstí své deprese překonala a začala dělat věci podle svého. Trápí herečku úzkostné stavy i dnes?

Čas od času, když se dostane do nějaké nepříjemné situace, se to v ní prý znovu probudí. Očividně svoje strašáky z minulosti umí ovládat a snad tomu tak bude i nadále.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...