Trápí ji velké bolesti

Někdo nad ní vážně drží ochrannou ruku. Jedna z hvězd seriálu Policie Modrava, Jana Boušková (66), už má na svém kontě víc nehod, než je zdrávo.

Má za sebou šest autonehod, poté spadla z koně a její poslední vážný úraz se stal na lyžích. To už jí dokonce lékaři připravovali na to, že možná o nohu přijde. Naštěstí k tomu nedošlo, ale herečku dodnes trápí velké bolesti, jak sama nedávno přiznala.

Také vás může zajímat ...

Stále rehabilituje

Boušková by měla každý den provádět speciální cviky, aby noze ulevila od bolestí. Jako herečka si na to ale ne vždy najde čas. Snaží se ale cvičit poctivě.

Mrzí ji však, jak na celou situaci nahlíží její manžel Václav Vydra (64). Když tehdy spadla z koně, dělal si údajně větší starosti o zvíře než o manželku. A to v Janě nejspíš zanechalo nehezkou ránu na duši.

Čekala něco jiného

Janin stav byl vážný, hrozila jí amputace nohy. Čekala, že její manžel se k tomu postaví jinak, asi od něj čekala větší pomoc a podporu. Na její rehabilitace se údajně ani moc neptá, spoléhá se na to, že to jeho manželka všechno zvládne.

Ona by ale ráda cítila manželovu podporu. Mohlo by to narušit jejich manželství? O jejich neshodách se spekuluje už dlouho a tohle by mohla být pro Janu poslední kapka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama